Hyppää sisältöön

Sydämellä & ammattitaidolla.

Olemme kehittäjiä, suunnittelijoita ja analyytikkoja, jotka tekevät tiivistä yhteistyötä luodakseen visuaalisesti upeita ja teknisesti laadukkaita verkkopalveluita. Olemme avoimia ja uteliaita, aina valmiita luomaan jotakin uutta.

Avoimet työpaikat

Arvomme

Rehellisyys

Uskomme rehellisyyteen ja panostamme avoimuuteen. Puhumme toisillemme vaikeistakin asioista, sillä se auttaa meitä kehittymään. Luottamus merkitsee vapautta ja vapauden mukana tulee vastuuta. Vastuun ottaminen ja avoimuus toisiamme kohtaan ovatkin kaikkea toimintaamme ohjaavia periaatteita ja antavat meille mahdollisuuden tehdä parhaamme.

Uteliaisuus

Online-maailma on jatkuvassa murroksessa. Pysyäksemme digimaailman huipulla on meidän oltava yksilöinä aidon uteliaita sitä kohtaan. Testaamme, tutkimme ja pyrimme aina kohti parempaa. Mielestämme unelmien tiellä ei ole epäonnistuminen, vaan yrittämisen pelko.

Taituruus

Haluamme tehdä aina ensiluokkaista jälkeä. Tutkimme asiakkaitamme huolellisesti ymmärtääksemme ja palvellaksemme heitä aina vain paremmin. Haluamme antaa asiakkaillemme parhaat työkalut, jotta he voisivat unelmoida suuremmin brändinsä suhteen. Olemme ongelmanratkaisijoita, jotka eivät pakene vastuuta tai haasteita.

Sydämellisyys

Uskomme, että ihmisten osallistaminen helpottaa innovointia ja monimuotoisuus parantaa luovuutta. Pyrimme aina tukemaan toisiamme ja jaamme toistemme kanssa sekä voitot, että tappiot. Haluamme aina olla asiakkaidemme luottamuksen arvoisia ja ilahduttaa heitä silloinkin, kun se ei tuo meille hyötyä lyhyellä aikavälillä.

Tiimimme

Riikka Pakarinen

Account Director

+358 50 539 9760riikka.pakarinen@evermade.fi

Jenni Rinne

Account Director

+358 50 40 89360jenni.rinne@evermade.fi

Kirsi Maijala

Account Manager

+358 50 5895781kirsi.maijala@evermade.fi

Sunny Chandi

Head of Operations

sunny.chandi@evermade.fi

Miikka Vento

Digital Strategist

+358 40 555 1186miikka.vento@evermade.fi

Niklas Mattsson

Project Manager

niklas.mattsson@evermade.fi

Eduardo Murillo

Service Manager

eduardo.murillo@evermade.fi

Mikael Toivio

Developer & Designer

+358 400 416 239mikael@evermade.fi

Patrik Juvonen

Developer

patrik.juvonen@evermade.fi

Samuli Lindberg

Lead Designer

samuli.lindberg@evermade.fi

Santtu Haltsonen

HubSpot Developer

santtu.haltsonen@evermade.fi

Alexandra Byskata

SEO Specialist

alexandra.byskata@evermade.fi

Tatu Kallonen Senior Web Analyst

Tatu Kallonen

Senior Web Analyst

tatu.kallonen@evermade.fi

Iina Nuottimäki

Office Manager

+358 50 412 0507iina.nuottimaki@evermade.fi

Sonja Holopainen

Digital Marketing Specialist

sonja.holopainen@evermade.fi

Laura Puska

Project Manager

laura.puska@evermade.fi

"Asiakkaiden kuunteleminen ja heistä välittäminen on meille kaikki kaikessa. Mielestämme tässä onnistutaan, kun välitämme ensiksi toisistamme."

Roosa

Marketing specialist

Tuulikki Laine

Developer

tuulikki.laine@evermade.fi

Elina Knuutila

Projektipäällikkö

elina.knuutila@evermade.fi

Timo Sundvik

Developer, Designer

timo.sundvik@evermade.fi

Elisa Mykkänen

Designer

elisa.mykkanen@evermade.fi

Roosa Säävälä

Marketing Specialist

roosa.saavala@evermade.fi

Raúl Bustamante

Developer

raul.bustamante@evermade.fi

Philippe Kluk

Designer

philippe.kluk@evermade.fi

Antti Sartjärvi

Developer

antti.sartjarvi@evermade.fi

Anton Valle

Developer

anton.valle@evermade.fi

Marco Martins

Developer

marco.martins@evermade.fi

Nicholas Turbanov

Developer

nicholas.turbanov@evermade.fi

Anastasiia Abbakumova

Developer

anastasiia.abbakumova@evermade.fi

Mira Hiltunen

Developer

mira.hiltunen@evermade.fi

Katja Stolt

Developer

katja.stolt@evermade.fi

Minna Mikkola

Designer

minna.mikkola@evermade.fi

Conny Karlsson

Developer

conny.karlsson@evermade.fi

Jere Saastamoinen

Developer

jere.saastamoinen@evermade.fi

Janne Argillander

Developer

janne.argillander@evermade.fi

Mikko Mänttäri

Designer

mikko.manttari@evermade.fi

Santeri Markovaara

Design trainee

santeri.markovaara@evermade.fi

"Pyrimme avoimuuteen ja jaamme toistemme kanssa sekä voitot, että vastoinkäymiset. Vastuuta on paljon, mutta luotamme toisiimme sataprosenttisesti."

Iina

Toimistopäällikkö