Hyppää sisältöön
Meistä

Sydämellä & ammattitaidolla.

Kehittäjämme, suunnittelijamme ja analyytikkomme tekevät tiivistä yhteistyötä luodakseen visuaalisesti upeita ja teknisesti laadukkaita verkkopalveluita.

Avoimet työpaikat
Ammattilaisia
34
Liikevaihto 2019
2,5m€
perustettu
2011

Uskomme…

Rehellisyyteen

Olemme rehellisiä ja avarakatseisia sekä asiakkaitamme, että omia työntekijöitämme kohtaan.

Huolenpitoon

Uskomme, että onnelliset ihmiset antavat parastaan myös töissä. Siksi teemme kaikkemme, että ihmisemme voisivat hyvin.

Yksilöllisyyteen

Emme usko oikoreitteihin, vaan räätälöimme jokaisen ratkaisun vastaamaan asiakkaamme yksilöllisiä tarpeita.

Toimitusjohtaja

Julius Haukkasalo

+358 40 825 2741 julius@evermade.fi

Asiakkuusjohtaja

Riikka Pakarinen

+358 50 539 9760 riikka.pakarinen@evermade.fi

Asiakkuuspäällikkö

Jenni Rinne

+358 50 40 89360 jenni.rinne@evermade.fi

Asiakkuuspäällikkö

Miikka Vento

+358 40 555 1186 miikka.vento@evermade.fi

Asiakkuuspäällikkö

Kirsi Maijala

+358 50 5895781 kirsi.maijala@evermade.fi

Projektipäällikkö

Joakim Larres

+358 44 298 8245 joakim.larres@evermade.fi

Projektipäällikkö

Santeri Huikari

+358 50 381 8988 santeri.huikari@evermade.fi

Teknologiajohtaja

Jaakko Alajoki

+358 400 866419 jaakko.alajoki@evermade.fi

Web-kehittäjä, Suunnittelija

Mikael Toivio

+358 400 416 239 mikael@evermade.fi

Palvelupäällikkö

Eduardo Murillo

eduardo.murillo@evermade.fi

Web-kehittäjä

Joonas Pyhtilä

joonas.pyhtila@evermade.fi

Johtava Suunnittelija

Samuli Lindberg

samuli.lindberg@evermade.fi

Web-kehittäjä

Tuulikki Laine

+358 40 7200 363 tuulikki.laine@evermade.fi

Web-kehittäjä, Suunnittelija

Timo Sundvik

timo.sundvik@evermade.fi

Web-kehittäjä

Juha Lehtonen

+358 40 573 9329 juha.lehtonen@evermade.fi

Suunnittelija

Sauli Puukangas

sauli.puukangas@evermade.fi

Markkinointikoordinaattori

Roosa Säävälä

roosa.saavala@evermade.fi

Suunnittelija

Philippe Kluk

philippe.kluk@evermade.fi

Suunnittelija

Elisa Mykkänen

+358 400 769 944 elisa.mykkanen@evermade.fi

Johtava Web-kehittäjä

Tuomas Velling

+358 40 835 4587 tuomas.velling@evermade.fi

Web-kehittäjä

Jere Saastamoinen

jere.saastamoinen@evermade.fi

Web-kehittäjä

Raúl Bustamante

raul.bustamante@evermade.fi

Toimistopäällikkö

Iina Nuottimäki

+358 50 412 0507 iina.nuottimaki@evermade.fi

Web-kehittäjä

Antti Roos

+358 50 382 0159 antti.roos@evermade.fi

Suunnittelija

Phat Doan

+358 46 610 3257 phat.doan@evermade.fi

Johtava Web-Analyytikko

Vilma Järvinen

+358 44 507 1091 vilma.jarvinen@evermade.fi

Suunnittelija

Ilmari Saari

+358 40 590 8204 ilmari.saari@evermade.fi

Web-kehittäjä

Oliver Granlund

+358 40 631 9163 oliver.granlund@evermade.fi

Web-kehittäjä

Patrik Juvonen

patrik.juvonen@evermade.fi

Web-Analyytikko

Markus Rajala

+358 40 196 2162 markus.rajala@evermade.fi

Web-kehittäjä

Antti Sartjärvi

antti.sartjarvi@evermade.fi

Web-kehittäjä

Anton Valle

anton.valle@evermade.fi

Web-kehittäjä

Raimo Ainla

raimo.ainla@evermade.fi

Suunnittelija

Camilla Sirén

camilla.siren@evermade.fi

Search