Hyppää sisältöön
Illustrated faces

Sydämellä & taidolla.

Olemme kehittäjiä, suunnittelijoita ja analyytikkoja, jotka tekevät tiivistä yhteistyötä luodakseen visuaalisesti upeita ja teknisesti laadukkaita verkkopalveluita. Olemme avoimia ja uteliaita, aina valmiita luomaan jotakin uutta.

Avoimet työpaikat

Arvomme

Rehellisyys

Uskomme, että rehellisyys ja luottamus ovat avaimet menestykseen, ja siksi puhumme toisillemme vaikeistakin asioista. Luottamus lisää vapautta ja vapauden mukana tulee vastuuta. Avoimuus ja vastuun ottaminen ohjaavat kaikkea toimintamme ja antavat meille mahdollisuuden tehdä parhaamme.

Uteliaisuus

Digimaailma on jatkuvassa murroksessa. Pysyäksemme huipulla meidän on oltava yksilöinä aidon uteliaita työtämme kohtaan. Tutkimme, testaamme ja pyrimme aina kohti parempaa. Uskomme, ettei unelmien tiellä ole epäonnistuminen, vaan yrittämisen pelko.

Taituruus

Haluamme tehdä aina ensiluokkaista jälkeä. Pyrimme kartuttamaan kokonaisvaltaista ymmärrystä asiakkaidemme liiketoiminnasta, jotta voisimme palvella heitä aina vain paremmin. Haluamme tarjota asiakkaillemme parhaat työkalut, jotta he voisivat unelmoida suuremmin brändinsä suhteen. Olemme ongelmanratkaisijoita, emmekä pakene vastuuta tai haasteita.

Sydämellisyys

Innovointi helpottuu, kun kaikki saavat äänensä kuuluviin. Pyrimme aina auttamaan työtovereitamme ja jakamaan toistemme kanssa sekä voitot, että tappiot. Haluamme olla asiakkaidemme luottamuksen arvoisia ja ilahduttaa heitä silloinkin, kun se ei tuo meille hyötyä lyhyellä aikavälillä.

Tiimimme

Jenni Soudunsaari

Jenni Soudunsaari

Account Director

+358 50 40 89360jenni.soudunsaari@evermade.fi

Kirsi Maijala

Kirsi Maijala

Account Director

+358 50 5895781kirsi.maijala@evermade.fi

Sunny Chandi

Sunny Chandi

Head of Operations

sunny.chandi@evermade.fi

Niklas Mattsson

Niklas Mattsson

Account Director

niklas.mattsson@evermade.fi

Iina Nuottimäki

Iina Nuottimäki

People and culture specialist

+358 50 412 0507iina.nuottimaki@evermade.fi

Annika Sääksjärvi

Annika Sääksjärvi

Office assistant

annika.saaksjarvi@evermade.fi

Mikael Toivio

Mikael Toivio

Developer & Designer

+358 400 416 239mikael@evermade.fi

Samuli Lindberg

Samuli Lindberg

Lead Designer

samuli.lindberg@evermade.fi

Santtu Haltsonen

Santtu Haltsonen

Developer

santtu.haltsonen@evermade.fi

Tatu Kallonen

Tatu Kallonen

Senior Web Analyst

tatu.kallonen@evermade.fi

Sonja Holopainen

Sonja Holopainen

Digital Marketing Specialist

sonja.holopainen@evermade.fi

Laura Puska

Laura Puska

Service Manager

laura.puska@evermade.fi

Anton Valle

Anton Valle

Care Team Lead & Automations

anton.valle@evermade.fi

Tuulikki Laine

Tuulikki Laine

Developer

tuulikki.laine@evermade.fi

Elina Knuutila

Elina Knuutila

Project Manager

elina.knuutila@evermade.fi

"Pyrimme avoimuuteen ja jaamme toistemme kanssa sekä voitot, että vastoinkäymiset. Vastuuta on paljon, mutta luotamme toisiimme sataprosenttisesti."

Iina

Toimistopäällikkö
Timo Sundvik

Timo Sundvik

Developer, Designer

timo.sundvik@evermade.fi

Elisa Mykkänen

Elisa Mykkänen

Designer

elisa.mykkanen@evermade.fi

Roosa Säävälä

Roosa Säävälä

Marketing Specialist

roosa.saavala@evermade.fi

Raúl Bustamante

Raúl Bustamante

Developer

raul.bustamante@evermade.fi

Philippe Kluk

Philippe Kluk

Designer

philippe.kluk@evermade.fi

Antti Sartjärvi

Antti Sartjärvi

Developer

antti.sartjarvi@evermade.fi

Marco Martins

Marco Martins

Lead developer

marco.martins@evermade.fi

Patrik Juvonen

Patrik Juvonen

Developer

patrik.juvonen@evermade.fi

Nicholas Turbanov

Nicholas Turbanov

Lead developer

nicholas.turbanov@evermade.fi

Anastasiia Abbakumova

Anastasiia Abbakumova

Developer

anastasiia.abbakumova@evermade.fi

Mira Hiltunen

Mira Hiltunen

Developer

mira.hiltunen@evermade.fi

Katja Stolt

Katja Stolt

Developer

katja.stolt@evermade.fi

Minna Mikkola

Minna Mikkola

Designer

minna.mikkola@evermade.fi

Conny Karlsson

Conny Karlsson

Developer

conny.karlsson@evermade.fi

Jere Saastamoinen

Jere Saastamoinen

Lead Developer

jere.saastamoinen@evermade.fi

Janne Argillaner

Janne Argillander

Developer

janne.argillander@evermade.fi

Mikko Mänttäri

Mikko Mänttäri

Designer

mikko.manttari@evermade.fi

Santeri Markovaara

Santeri Markovaara

Designer

santeri.markovaara@evermade.fi

Ilya Nizev

Ilya Nizev

Developer

ilya.nizev@evermade.fi

Eemeli Makkonen

Eemeli Makkonen

Developer

eemeli.makkonen@evermade.fi

Christofer Goertz

Christofer Goertz

Designer

christofer.goertz@evermade.fi

Carita Kulmala

Carita Kulmala

Web Analyst

carita.kulmala@evermade.fi

Fedor Khandobin

Developer

fedor.khandobin@evermade.fi

Kalle Halonen

Developer

kalle.halonen@evermade.fi

Joonas Kinnunen

Developer

joonas.kinnunen@evermade.fi

Markus Haaparanta

Project Manager

markus.haaparanta@evermade.fi

Samuli Martikainen

Developer

samuli.martikainen@evermade.fi

Teemu Suoranta

Senior Developer

teemu.suoranta@evermade.fi

Emilia Tuurala

Project Manager

emilia.tuurala@evermade.fi

Celinda Byskata

SEO Specialist

celinda.byskata@evermade.fi

Sofia Mäkivaara

Web Analyst

sofia.makivaara@evermade.fi

Katya Mamai

Designer

kateryna.mamai@evermade.fi