Cookie settingsHyppää sisältöön
Illustrated faces

Sydämellä & taidolla.

Olemme kehittäjiä, suunnittelijoita ja analyytikkoja, jotka tekevät tiivistä yhteistyötä luodakseen visuaalisesti upeita ja teknisesti laadukkaita verkkopalveluita. Olemme avoimia ja uteliaita, aina valmiita luomaan jotakin uutta.

Avoimet työpaikat

Arvomme

Rehellisyys

Uskomme rehellisyyteen ja panostamme avoimuuteen. Puhumme toisillemme vaikeistakin asioista, sillä se auttaa meitä kehittymään. Luottamus merkitsee vapautta ja vapauden mukana tulee vastuuta. Vastuun ottaminen ja avoimuus toisiamme kohtaan ovatkin kaikkea toimintaamme ohjaavia periaatteita ja antavat meille mahdollisuuden tehdä parhaamme.

Uteliaisuus

Online-maailma on jatkuvassa murroksessa. Pysyäksemme digimaailman huipulla on meidän oltava yksilöinä aidon uteliaita sitä kohtaan. Testaamme, tutkimme ja pyrimme aina kohti parempaa. Mielestämme unelmien tiellä ei ole epäonnistuminen, vaan yrittämisen pelko.

Taituruus

Haluamme tehdä aina ensiluokkaista jälkeä. Tutkimme asiakkaitamme huolellisesti ymmärtääksemme ja palvellaksemme heitä aina vain paremmin. Haluamme antaa asiakkaillemme parhaat työkalut, jotta he voisivat unelmoida suuremmin brändinsä suhteen. Olemme ongelmanratkaisijoita, jotka eivät pakene vastuuta tai haasteita.

Sydämellisyys

Uskomme, että ihmisten osallistaminen helpottaa innovointia ja monimuotoisuus parantaa luovuutta. Pyrimme aina tukemaan toisiamme ja jaamme toistemme kanssa sekä voitot, että tappiot. Haluamme aina olla asiakkaidemme luottamuksen arvoisia ja ilahduttaa heitä silloinkin, kun se ei tuo meille hyötyä lyhyellä aikavälillä.

Tiimimme

Riikka Pakarinen

Riikka Pakarinen

Account Director

+358 50 539 9760riikka.pakarinen@evermade.fi

Jenni Soudunsaari

Jenni Soudunsaari

Account Director

+358 50 40 89360jenni.soudunsaari@evermade.fi

Kirsi Maijala

Kirsi Maijala

Account Director

+358 50 5895781kirsi.maijala@evermade.fi

Sunny Chandi

Sunny Chandi

Head of Operations

sunny.chandi@evermade.fi

Niklas Mattsson

Niklas Mattsson

Project Manager

niklas.mattsson@evermade.fi

Iina Nuottimäki

Iina Nuottimäki

People and culture specialist

+358 50 412 0507iina.nuottimaki@evermade.fi

Annika Sääksjärvi

Annika Sääksjärvi

Office assistant

annika.saaksjarvi@evermade.fi

Mikael Toivio

Mikael Toivio

Developer & Designer

+358 400 416 239mikael@evermade.fi

Samuli Lindberg

Samuli Lindberg

Lead Designer

samuli.lindberg@evermade.fi

Santtu Haltsonen

Santtu Haltsonen

HubSpot Developer

santtu.haltsonen@evermade.fi

Alexandra López Koivisto

Alexandra López Koivisto

SEO Specialist

alexandra.lopez@evermade.fi

Tatu Kallonen

Tatu Kallonen

Senior Web Analyst

tatu.kallonen@evermade.fi

Sonja Holopainen

Sonja Holopainen

Digital Marketing Specialist

sonja.holopainen@evermade.fi

Laura Puska

Laura Puska

Project Manager

laura.puska@evermade.fi

Miikka Vento

Miikka Vento

Digital Strategist

+358 40 555 1186miikka.vento@evermade.fi

Eduardo Murillo

Eduardo Murillo

Service Manager

eduardo.murillo@evermade.fi

"Pyrimme avoimuuteen ja jaamme toistemme kanssa sekä voitot, että vastoinkäymiset. Vastuuta on paljon, mutta luotamme toisiimme sataprosenttisesti."

Iina

Toimistopäällikkö
Tuulikki Laine

Tuulikki Laine

Developer

tuulikki.laine@evermade.fi

Elina Knuutila

Elina Knuutila

Project Manager

elina.knuutila@evermade.fi

Timo Sundvik

Timo Sundvik

Developer, Designer

timo.sundvik@evermade.fi

Elisa Mykkänen

Elisa Mykkänen

Designer

elisa.mykkanen@evermade.fi

Roosa Säävälä

Roosa Säävälä

Marketing Specialist

roosa.saavala@evermade.fi

Raúl Bustamante

Raúl Bustamante

Developer

raul.bustamante@evermade.fi

Philippe Kluk

Philippe Kluk

Designer

philippe.kluk@evermade.fi

Antti Sartjärvi

Antti Sartjärvi

Developer

antti.sartjarvi@evermade.fi

Anton Valle

Anton Valle

Developer

anton.valle@evermade.fi

Marco Martins

Marco Martins

Lead developer

marco.martins@evermade.fi

Patrik Juvonen

Patrik Juvonen

Developer

patrik.juvonen@evermade.fi

Nicholas Turbanov

Nicholas Turbanov

Lead developer

nicholas.turbanov@evermade.fi

Anastasiia Abbakumova

Anastasiia Abbakumova

Developer

anastasiia.abbakumova@evermade.fi

Mira Hiltunen

Mira Hiltunen

Developer

mira.hiltunen@evermade.fi

Katja Stolt

Katja Stolt

Developer

katja.stolt@evermade.fi

Minna Mikkola

Minna Mikkola

Designer

minna.mikkola@evermade.fi

Conny Karlsson

Conny Karlsson

Developer

conny.karlsson@evermade.fi

Jere Saastamoinen

Jere Saastamoinen

Developer

jere.saastamoinen@evermade.fi

Janne Argillaner

Janne Argillander

Developer

janne.argillander@evermade.fi

Mikko Mänttäri

Mikko Mänttäri

Designer

mikko.manttari@evermade.fi

Santeri Markovaara

Santeri Markovaara

Designer

santeri.markovaara@evermade.fi

Ilya Nizev

Ilya Nizev

HubSpot developer

ilya.nizev@evermade.fi

Eemeli Makkonen

Eemeli Makkonen

Developer

eemeli.makkonen@evermade.fi

Christofer Goertz

Christofer Goertz

Designer

christofer.goertz@evermade.fi

Carita Kulmala

Carita Kulmala

Web Analyst

carita.kulmala@evermade.fi

Fedor Khandobin

HubSpot developer

fedor.khandobin@evermade.fi

Kalle Halonen

Developer

kalle.halonen@evermade.fi

Joonas Kinnunen

Developer

joonas.kinnunen@evermade.fi

Placeholder

Anna Diaz-Tillman

Developer

anna.diaz-tillman@evermade.fi

Placeholder

Markus Haaparanta

Project Manager

markus.haaparanta@evermade.fi

Support Ukraine!